Automatyka serii STARCUS
napęd, odbiornik, pilot

Nowoczesne i komfortowe napędy do bram garażowych i wjazdowych.

Klientów, którzy poszukują zaprojektowanej z troską o każdy detal automatyki do bram, serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty. Prezentujemy Państwu napęd Starcus, który na tle konkurencyjnych propozycji wyróżnia się m.in. niezawodnością, trwałością oraz wydajnością. Produkt dostępny jest w dwóch podstawowych wariantach. Pierwszy, o mocy 600 N, poradzi sobie z obsługą bram o powierzchni do 8 m2. Drugi natomiast, o mocy aż 1000 N, został stworzony z myślą o wejściach mających do 12 m2.

Napęd Starcus ma wbudowany odbiornik radiowy oraz energooszczędne oświetlenie LED. Na uwagę klientów zasługuje też możliwość podłączenia fotokomórek i system zapobiegający przypadkowemu otwarciu. W razie wątpliwości co do tego, na który z wariantów się zdecydować, zapraszamy do kontaktu. Doświadczeni doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne i pomogą znaleźć optymalną opcję. Nie mamy żadnych wątpliwości, że nasza oferta wyczerpie oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Starcus K06 i K10

  • K06 – napęd o mocy 600 N do bram garażowych o powierzchni 8 m²
  • K10napęd o mocy 1000 N do bram garażowych  o powierzchni 12 m²
  • wbudowany odbiornik radiowy
  • podświetlenie LED
  • funkcja automatycznego zamknięcia
  • możliwość podłączenia fotokomórek
  • blokada przypadkowego otwarcia bramy
  • płynna regulacja siły nacisku

Pełny dostęp za pomocą pilota

Nadajniki do naszych bram są nie tylko poręczne i praktyczne, ale również eleganckie. To idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Umożliwiają sterowanie bramami garażowymi, furtkami i bramami wjazdowymi z dużej odległości.

Elegancki
dyskretna forma, stonowana, ciemna kolorystyka i stalowe wykończenie dodające charakteru

Bezpieczny
indywidualny zmienny kod zapewniający bezpieczeństwo użytkowania

Wygodny
niewielki, lekki i poręczny, o zasięgu nawet 100 m, kompatybilny ze wszystkimi napędami bramowymi serii STARCUS

Kwestią, która z pewnością przemawia za tym, aby zdecydować się na zakup napędów z serii Starcus, jest możliwość pełnej kontroli automatyki za pomocą urządzenia do sterowania. Dostępne w naszej ofercie nadajniki są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale także poręczne i estetyczne. Umożliwiają one wygodne otwieranie bram lub furtek z odległości nawet 100 metrów. Co więcej – każdy pilot może zostać wyposażony w indywidualny kod zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa. Przedmioty utrzymane są w ciemnej i eleganckiej kolorystyce. Ich niewielki rozmiar sprawia, że bez problemu można przypiąć je do breloka z kluczami.

Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, czyli właścicieli domów jednorodzinnych, jak i do przedsiębiorców. Oprócz napędów Starcus oferujemy też m.in. automatykę do rolet, bram przemysłowych, wjazdowych i garażowych czy drzwi. Gwarantujemy indywidualne podejście do zlecenia, szeroko zakrojone doradztwo techniczne dotyczące dostępnych rozwiązań oraz atrakcyjne warunki współpracy. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień!

Poproś o kontakt!

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie.

BIURO SŁUPSK

59 842 96 33

BIURO KOSZALIN

787 870 999

GODZINY PRACY

9:00-17:00, sobota 9:00-13:00