BLACK FRIDAY Z KRISPOL. Jedyna taka promocja w roku

29 listopada skorzystaj z 25-procentowego rabatu na:

OKNA PVC FEN 82

Nowość oferowana przez KRISPOL. To pierwszy model w ofercie, w którym okleina i rdzeń mogą być wykonane w spójnym antracytowym odcieniu. Ogromna paleta możliwości kolorystycznych pozwala na dopasowanie designu okien do własnego projektu.

Energooszczędne okna FEN 82 spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów, a także budownictwa energooszczędnego. Optymalna konstrukcja ram i skrzydeł, przemyślany system uszczelek, pakiet 3-szybowy pozwala na osiągnięcie współczynnika Uw=0,72 [W/m2K]. Okna FEN 82 są objęte 7-letnim okresem gwarancji.

DRZWI TARASOWE FEN 82 HST

Spełnił marzenia o wielkim przeszkleniu w swoim domu, system FEN 82 HST to połączenie energooszczędności, funkcjonalności, stworzony z myślą o wygodzie codziennego użytkowania całej rodziny. Znakomite doświetlenie pomieszczeń, niski, zlicowany z podłogą próg, obsługa bez użycia siły – to przewagi, które zadecydowały o popularności tego rozwiązania.

Drzwi tarasowe HST są zbudowane z profilu o głębokości skrzydła 82 mm i ramy 194 mm i 5-komór, co pozwala osiągnąć niski współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw=0,76 [W/m2k].

ŻALUZJE FASADOWE

Najmodniejszy system osłonowy wykorzystywany w nowoczesnych projektach, dedykowany obiektom o dużych powierzchniach przeszklonych. Żaluzje fasadowe dodają bryle lekkości i nadają charakter całej inwestycji.

Zastosowanie żaluzji chroni przed nadmiernym światłem, a także daje poczucie prywatności. Wygodny system pozwala na swobodne sterowanie ilością wpadającego światła. Prowadnice, lamele oraz rynna dolna żaluzji wykonane są z aluminium odpornego na czynniki atmosferyczne oraz dodatkowo zabezpieczone są wysokiej jakości lakierami.

BRAMY SEGMENTOWE VENTE DESIGN

Tworzone na wymiar, funkcjonalne, solidne i wytrzymałe. Flagowy produkt marki KRISPOL to gwarancja spokoju podczas codziennego korzystania z garażu.

Segmentowa brama garażowa daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe. Bogate możliwości wykończenia pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań. Bramy KRISPOL dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną.