Powrót do szkoły? To świetnie! Najwyższy czas na czwartą lekcję oszczędzania.

Najnowsza promocja KRISPOL osłodzi Wam koniec lata i powrót do szkolnego trybu życia. Przez cały wrzesień, co tydzień będziemy Was zaskakiwać nową ofertą specjalną. Nasze lekcje oszczędzania pomogą Wam przygotować dom do roli azylu na jesienną niepogodę.

Lekcja 4 – Fizyka

W tym tygodniu uczymy jak wykorzystać siłę sprężyn naciągowych w codziennym życiu. Proponujemy Państwu bramy garażowe segmentowe z prowadzeniem E w bardzo atrakcyjnej cenie.

Bramy ze zmodernizowanym systemem sprężyn naciągowych są bezpieczne i niezwykle komfortowe – zarówno w montażu, jak i późniejszej obsłudze. Dzięki mniejszym ograniczeniom zabudowy znajdują znacznie szersze zastosowanie, m.in. w niskich garażach oraz domach o nietypowych warunkach zabudowy.

Bramy garażowe KRISPOL z prowadzeniem E to dobrze zaprojektowane rozwiązania. Posiadają łożyskowane rolki, które zapewnią cichą i bezpieczną pracę. Płaszcz bramy standardowo jest wzmocniony zawiasami środkowymi, a listwa nadprożowa z uszczelką montowane są na nadprożu gwarantując szczelność.

Budowa domu wymaga podjęcia wielu trudnych decyzji. W większości przypadków to przecież inwestycja na całe życie. Warto dobrze przemyśleć zakup odpowiednich produktów, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze, zagwarantują komfort użytkowania i będą nas cieszyć swoim nowoczesnym wyglądem.

Tylko od 24 września do 7 października 2018, komfortowe bramy segmentowe KRISPOL z prowadzeniem E w cenie niższej o 25%.

Zapisz zadanie domowe:
Odwiedź salon MEGA w Bolesławicach k. Słupska lub w Koszalinie i sprawdź, jak Ci się to opłaca!
Promocja obowiązuje od 24.09.2018 do 7.10.2018.