Wiśniowski bramy przesuwne

Odpowiednio dobrana brama przesuwna to doskonałe zabezpieczenie posesji, estetyczne wykończenie ogrodzenia oraz jedna z wizytówek nieruchomości. Wybierając produkty najwyższej jakości, jak asortyment marki Wiśniowski, zyskuje się pewność, że metalowe komponenty przetrwają wiele lat nawet w trudnych warunkach.

Specjalizujemy się w dystrybucji elementów pozwalających na skuteczne wykończenie domu i posesji. Dostarczamy oraz pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania, które zagwarantują bezpieczeństwo przez wiele lat. Taka właśnie jest brama przesuwna podwójna dostępna w naszym asortymencie. Niezawodne komponenty cechują się niebywałą odpornością na zużycie, a ich prosty, lecz elegancki wygląd stanowi doskonałe uzupełnienie każdego nowoczesnego ogrodzenia. Jesteśmy przekonani, że sprawdzą się na każdym wjeździe.

BRAMY PRZESUWNE PI 200
ręczna, z napędem w niskiej lub wysokiej szafie

Brama samonośna przesuwna PI 200 przeznaczona jest do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 16 metrów, a w przypadku zastosowania dwóch bram zbieżnych (2 x 12 m) do 24 metrów.

Cechy charakterystyczne:

 • szyna jezdna 200 x 155 mm,
 • potrójna rama prowadząca w bramie ręcznej,
 • podwójny słup zamykający wyposażony w chwytak,
 • tylna podpora stabilizująca skrzydło po jego otwarciu,
 • brama z napędem umieszczonym w słupie,
 • możliwość wykonania z napędem zewnętrznym (tylko wybrane napędy)

BRAMY PRZESUWNE PI 130
ręczna, z napędem w niskiej lub wysokiej szafie

Brama samonośna przesuwna PI 130 przeznaczona jest do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 9 metrów, a w przypadku zastosowania dwóch bram zbieżnych (2 x 8 m) do 16 metrów.

Cechy charakterystyczne: 

 • szyna jezdna 130 x 115 mm,
 • podwójna rama prowadząca,
 • podwójny słup zamykający wyposażony w chwytak,
 • tylna podpora stabilizująca skrzydło po jego otwarciu (w zależności od szerokości bramy),
 • brama z napędem umieszczonym w słupie z zamknięciem w postaci pokrywy,
 • możliwość wykonania z napędem zewnętrznym lub z napędem w słupie niskim

BRAMY PRZESUWNE PI 95
ręczna i z napędem

Brama samonośna przesuwna PI 95 przeznaczona jest do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 7 metrów, a w przypadku zastosowania dwóch bram zbieżnych (2 x 6 m) do 12 metrów.

Cechy charakterystyczne: 

 • szyna jezdna 95 x 85 mm,
 • podwójna rama prowadząca w bramie ręcznej,
 • pojedyńczy słup zamykający wyposażony w chwytak,
 • tylna podpora stabilizująca skrzydło po jego otwarciu (w zależności od szerokości bramy),
 • brama z napędem umieszczonym w słupie z zamknięciem w postaci pokrywy,
 • możliwość wykonania z napędem zewnętrznym.

PRZYKŁADY WYPEŁNIEŃ

brama przesuwna podwójna wiśniowski - MEGA BRAMY

Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji – widok od strony posesji

brama przesuwna podwójna - MEGA BRAMY

Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręcanym do konstrukcji – widok od strony posesji

wiśniowski brama przesuwna - MEGA BRAMY

Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, przykręcanym do konstrukcji – widok od strony posesji

wiśniowski brama przesuwna - MEGA BRAMY

Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, wspawanym do konstrukcji – widok od strony posesji

Najwyższa jakość dostępna dla każdego – bramy przesuwne Wiśniowski

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą doskonałej jakości produktów marki Wiśniowski. Bramy przesuwne, które można znaleźć w naszym sklepie, zostały wykonane ze staranie dobranych, trwałych materiałów gwarantujących sprawność przez długi czas. Odporne na trudne warunki atmosferyczne i częste użytkowanie elementy dają pewność, że decydując się na prezentowany towar, podejmuje się dobry wybór. Brama przesuwna w proponowanych wariantach wyróżnia się ogromną wygodą użytkowania oraz prostotą wykonania.

Elegancka i niezawodna brama przesuwna podwójna

Decydując się na oferowane produkty, warto postawić na sprawdzone i popularne rozwiązania. Dzięki swojej konstrukcji brama przesuwna podwójna jest tak chętnie wybierana przez klientów przygotowujących zarówno ogrodzenia domów prywatnych, jak i wjazdy na tereny firmowe. Podczas gdy klasyczne, skrzydłowe modele potrzebują wiele miejsca, bramy przesuwne, zgodnie ze swoją nazwą, odsuwają się na bok, tym samym zajmując jedynie kawałek przestrzeni koło ogrodzenia. Nowoczesne warianty od firmy Wiśniowski są także łatwe w automatyzacji.

Prosty wygląd sprawia, że metalowa konstrukcja bramy przesuwnej dopasowuje się do wielu typów ogrodzeń – od prostych płotów po wyrafinowane, ozdobne mury. W każdej sytuacji stanowi ona jednak doskonałe zabezpieczenie oraz gwarantuje niezawodność nawet w trudnych warunkach. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali wyłącznie towar najwyższej jakości, dlatego polecamy bramy Wiśniowski i pomagamy dobrać je do konkretnej posesji. Zapraszamy do kontaktu!

Poproś o kontakt!

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie.

BIURO SŁUPSK

BIURO KOSZALIN

GODZINY PRACY

9:00-17:00, sobota 9:00-13:00