Bramy rozwierne

Do odnawianych, mniejszych garaży często wybierana jest garażowa brama skrzydłowa DFT 42. Brama skrzydłowa pozwala na wykorzystanie całego wnętrza garażu, ponieważ otwiera się na zewnątrz.

W przypadku bramy dwuskrzydłowej możliwe jest otwarcie obu lub tylko jednego skrzydła. Zapewnia to wygodne przechodzenie, a w dłuższej perspektywie chroni bramę, ponieważ podczas np. wyprowadzania roweru nie trzeba otwierać i zamykać całej bramy.

BRAMA SKRZYDŁOWA
DFT 42

Podział skrzydeł bramy DFT 42 na skrzydło przechodnie oraz stałe zależy wyłącznie od Klienta. Aby brama była stabilna także podczas złych warunków pogodowych, wzmocniona została od dołu dwoma dodatkowymi ryglami. Zabezpieczenie przeciwwłamaniowe stanowi zamek na wkładkę patentową, a wypełnienie segmentów bramy o grubości 42 mm zapewnia dobrą izolację cieplną.

Brama skrzydłowa DFT 42 jest dostępna z różnymi motywami oraz we wszystkich kolorach i wzorach oklein.

Podział skrzydeł na życzenie

Mogą Państwo sami zaprojektować wygląd własnej bramy skrzydłowej. Skrzydła bramy mogą być podzielone symetrycznie lub asymetrycznie. Podział symetryczny, w którym oba skrzydła mają równą szerokość, zapewnia harmonijny wygląd bramy. Przy podziale asymetrycznym skrzydło przechodnie ma szerokość 870 mm, co zapewnia wygodne przejście z i do garażu. Szerokość skrzydła stałego wynika z kolei z całkowitej szerokości bramy. Można też ustalić położenie skrzydła przechodniego z prawej lub lewej strony bramy. Trzy stabilne zawiasy na każdym skrzydle (w tym jeden zawias z zabezpieczeniem) gwarantują niezawodną obsługę bramy.

Bezpieczny system ryglowania

Niezawodne zamykanie bramy zapewniają aluminiowe klamki mocowane standardowo na skrzydle przechodnim oraz zamek wyposażony w profilowaną wkładkę patentową. Skrzydło stałe jest bezpiecznie ryglowane za pomocą zasuwy. Aby jeszcze wzmocnić bramę, można doposażyć jej skrzydło stałe i przechodnie w dodatkowe rygle mocowane do podłogi. Szczególnie komfortowym rozwiązaniem jest blokada bramy z funkcją wyhamowania i amortyzacji, którą montuje się na górnej krawędzi skrzydła. Ten rodzaj blokady zapobiega odbijaniu skrzydła podczas zamykania i otwierania, a także umożliwia jego zablokowanie w dowolnym położeniu.

Aluminiowe profile o grubości 60 mm

Profil ramy skutecznie uszczelnia skrzydło bramy dzięki zastosowaniu 3-stronnej podwójnej uszczelki przylgowej i podwójnej uszczelki wargowej w obszarze progu. Wypełnienie bramy z segmentów o grubości 42 mm jest dostępne we wzorach z przetłoczeniami S, M, L, oraz T, a także we wszystkich kolorach i okleinach. Gładki aluminiowy profil ramy dostarczamy w kolorze segmentów bramy lub – w przypadku wypełnień z powierzchnią Decograin i Duragrain – w kolorze pasującym do okleiny lub koloru.

Poproś o kontakt!

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie.

BIURO SŁUPSK

59 842 96 33

BIURO KOSZALIN

787 870 999

GODZINY PRACY

9:00-17:00, sobota 9:00-13:00