Powrót do szkoły? To świetnie! Najwyższy czas na trzecią lekcję oszczędzania.

Najnowsza promocja KRISPOL osłodzi Wam koniec lata i powrót do szkolnego trybu życia. Przez cały wrzesień, co tydzień będziemy Was zaskakiwać nową ofertą specjalną. Nasze lekcje oszczędzania pomogą Wam przygotować dom do roli azylu na jesienną niepogodę.
Lekcja 3 – Technika

W tym tygodniu uczymy się budowy okna. Niezależnie od sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujesz, czy masz już swój dom, mieszkanie, czy może dopiero się budujesz. Jednego jesteśmy pewni – Twoje stare okno tego nie potrafi.

Dobre okno charakteryzuje kilka podstawowych cech: ponadprzeciętna termoizolacja, wysoka estetyka, bezpieczeństwo i duża wygoda użytkowania.

Nowoczesne okno składa się z około 40 elementów. Każdy z nich ma ogromny wpływ na energooszczędność. Największym z elementów jest szyba. W nowoczesnych oknach stanowi około 85% powierzchni. W produktach KRISPOL montowane są szyby zespolone, które składają się z kilku tafli szkła i są doskonałą barierą termoizolacyjną, działającą w obie strony. Istnieje również możliwość wyposażenia okien w specjalną folię, poprawiającą dźwiękoszczelność okien.

Projektujemy rozwiązania nowoczesne, dominujące nad oknami starego typu w kilku kluczowych kwestiach. Dostępne są w ponad 40 okleinach i pełnej palecie barw. Dzięki zastosowaniu systemu bikolor istnieje możliwość dowolnego łączenia barw w zależności od koloru wnętrza domu i elewacji. Okna wykonujemy również w nietypowych kształtach.

Nowoczesne okna to po prostu gwarancja spokoju na co dzień.

Tylko od 17 do 23 września 2018, energooszczędne okna FEN 85 w cenie niższej o 25%.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon w Bolesławicach lub Koszalinie aby uzyskać więcej informacji. Zapraszamy!