Drzwi wewnętrzne Barański

Produkt dopasowany na miarę twoich potrzeb

Drzwi wewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów każdego mieszkania. Zadbaj o to, aby były dopasowane pod każdym względem do ciebie i wnętrz. Przekonaj się, jakie kryteria wyboru są najważniejsze.

Drzwi wewnętrzne Barański
Co nas wyróżnia?

Nasza praca to przede wszystkim pasja i przywiązanie do tradycji. Od kilkudziesięciu lat robimy to, na czym znamy się najlepiej. Zaczynaliśmy od kompleksowej budowy domów, aby móc skupić się tylko na jednym elemencie, czyli drzwiach. Nasza fabryka posiada własną elektrownię słoneczną, a my sami sadzimy drzewa, z których produkujemy wysokiej jakości produkt. Doceniamy przyrodę i piękno, jakim nas otacza. Wybór drzwi wewnętrznych to ważna kwestia – będą ci towarzyszyć przez wiele lat i wpływają na aranżację wnętrza. Drzwi wewnętrzne szare, a może klasyczne drewniane drzwi? Nasi specjaliści są dla ciebie i służą pomocą.

Jakość ponad wszystko – technologie naszych wewnętrznych drzwi

Jakość drzwi to temat, który wyróżnia nas na rynku! Nie dostaniesz u nas tzw. drzwi marketowych o wątpliwej klasie. Skupiamy się na średniej i wysokiej półce produktów. Mimo tego wierzymy, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy serie Optimo i Premium. Każda z nich charakteryzuje się określonymi parametrami, wykończeniem i rodzajem użytego materiału. Sprawdź, które będą lepsze dla ciebie:

  • seria Optimo – to idealne połączenie jakości i ceny – najczęściej wybierane przez naszych klientów, sekret tkwi w ich konstrukcji, gdzie dominują materiały drewnopodobne (MDF) i okleina o niezwykle wysokiej odporności;
  • seria Premium – to modele dla klientów najbardziej wymagających, gdzie cena nie gra, aż tak dużej roli. Wysokiej jakości drzwi są w 100% drewniane (drzwi dębowe lub jesionowe), a warstwa ochronnego lakieru aplikowana jest aż 3 razy! Mogą być przeszklone lub nie. Wszelkie zdobienia wykonywane są za pomocą dłoni nieocenionych rzemieślników.

Barański – dostępne kategorie drzwi

Niezależnie, czy są to ognioodporne drzwi do kotłowni, czy drzwi do garażu – przy wyborze drzwi dla domu należy uwzględnić kilka istotnych kwestii.

Oszczędność energii cieplnej dzięki termoizolacyjnym drzwiom do piwnic

Drzwi do piwnic nadają się doskonale do garażu, mogą być zamontowane pomiędzy piwnicą a częścią mieszkalną, a także jako wyjście z piwnicy na zewnątrz budynku. Aby droga energia cieplna nie uciekała do zimnego garażu, powinien on być oddzielony od części mieszkalnej termoizolacyjnymi drzwiami do domu. W tym przypadku sprawdzą się np. drzwi MZ Thermo46 lub MZ Thermo65, które posiadają nawet o 49% wyższy współczynnik izolacyjności cieplnej niż tradycyjne drzwi wielofunkcyjne. Z racji tego, że to właśnie przez drzwi do piwnic włamywacze najczęściej próbują dostać się do domu, powinny one posiadać wyposażenie zabezpieczające przed włamaniem, tak jak np. drzwi KSI lub KSI Thermo46.

Drzwi przeciwpożarowe chronią pomieszczenia mieszkalne w razie pożaru

W przejściach z garażu do piwnicy powinny być zastosowane drzwi ognioodporne. Drzwi stalowe takie jak HPL30 A-1 i HPL30 Q-1 powstrzymują ogień przez 30 minut, a HPL60 Q-1 przez 60 minut, dzięki czemu zapobiegają rozprzestrzenianiu się pożaru na pomieszczenia obok. Rozwiązania te znajdują zastosowanie także w tak problematycznym miejscu, jakim jest kotłownia, i sprawdzą się nawet w sytuacji, gdyby kocioł albo zbiornik oleju doprowadził do wybuchu pożaru.

Skrzydła wewnętrzne – jak wybrać drzwi najlepsze dla siebie?

Zanim podejmiesz właściwą decyzję, czeka cię wiele wyborów. Musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim szerokość ściany, na której będzie ościeżnica, klimat samego wnętrza, a także jego rodzaj – kuchnia, łazienka lub pokój. Ważnym aspektem jest rodzaj zawiasów. Bardzo popularne stały się drzwi bezprzylgowe i przylgowe. Kryterium, które nie da o sobie zapomnieć, jest oczywiście cena. Drewniane drzwi wewnętrzne są droższe niż te z MDF. Wierzymy jednak, że uda nam się znaleźć model dla ciebie.

Poproś o kontakt!

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie.

BIURO SŁUPSK

59 842 96 33

BIURO KOSZALIN

787 870 999

GODZINY PRACY

9:00-17:00, sobota 9:00-13:00