Drzwi stalowe zewnętrzne

Wysokiej jakości drzwi Thermo65 i Thermo46 marki Hörmann

Zastosowanie drzwi stalowych zewnętrznych Thermo65 i Thermo46 ze skutecznym wyposażeniem zabezpieczającym i wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej gwarantuje spokój i bezpieczeństwo oraz zapewnia poczucie komfortu we wnętrzu własnego domu. Drzwi stalowe Thermo65 i Thermo46 spełniają najwyższe oczekiwania jakościowe, zachowując przy tym atrakcyjną cenę.

THERMO65
DRZWI STALOWE

Drzwi stalowe Thermo65 ze stalową płytą drzwiową o grubości 65 mm, wypełnioną twardą pianką PU i z zakrytym profilem skrzydła wykonanego z kompozytu mają współczynnik UD wynoszący nawet ok. 0,87 W/ (m²•K). Ekskluzywne i wyjątkowe wzornictwo z niewidocznym profilem skrzydła spełni nawet największe wymagania aranżacyjne tych, którzy od drzwi oczekują czegoś więcej.

Drzwi Thermo65 w standardowym wyposażeniu posiadają ryglowanie wielopunktowe (5-punktowy zamek ryglujący) zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa. Jeśli zależy Państwu na jeszcze większym poziomie ochrony, zalecamy zastosowanie wyposażenia w klasie przeciwwłamaniowej RC 2. Dopełnieniem oferty jest możliwość wyboru m.in. spośród 13 atrakcyjnych wzorów, 16 kolorów preferowanych. Wybór wykonania w jednej z 5 oklein drewnopodobnych Decograin sprawi z kolei, że będą mogli Państwo cieszyć się wytrzymałością drzwi stalowych i wyglądem drzwi drewnianych.

THERMO45
DRZWI STALOWE

Drzwi Thermo46 spełniają wszystkie wymagania dobrych drzwi zewnętrznych. Współczynnik przenikalności cieplnej UD wynoszący ok. 1,1 W/(m²•K) oraz 5-punktowy zamek ryglujący zapewniają zarówno ograniczenie strat ciepła, jak i ochronę przed włamaniem. Niektóre wzory drzwi mogą być wykonane także w klasie przeciwwłamaniowej RC 2.

13 wzorów drzwi, kolory, przeszklenia, elementy boczne i naświetla górne zapewniają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

CO WZIĄĆ POD UWAGĘ
KUPUJĄC DRZWI ZEWNĘTRZNE STALOWE?

Drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu. Mimo, że o ich zakupie decyduje przede wszystkim wygląd, to liczy się także to, co mają w środku: zwiększona odporność na włamanie i wysoka izolacyjność cieplna to cechy, które sprawiają, że drzwi są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Aby pomóc Państwu w zakupie idealnych stalowych drzwi zewnętrznych, przedstawiamy listę rzeczy, o których powinni Państwo pamiętać.

Wykonane ze stali drzwi zewnętrzne

Zewnętrzne drzwi wejściowe powinny pasować optycznie do całego budynku i przekonywać swoją funkcjonalnością. Bardzo ważny jest także materiał, z którego są wykonane, ponieważ decyduje on o ich wytrzymałości, bezpieczeństwie, izolacyjności cieplnej i sposobie pielęgnacji. Zewnętrzne drzwi stalowe producenta, firmy Hörmann, spełniają wszystkie te wymagania.

Wyposażenie w klasie przeciwwłamaniowej

Z reguły w zależności od potrzeb zaleca się stosowanie drzwi zewnętrznych w klasie RC 2. Kto jednak nie chce korzystać z drzwi z wyposażeniem zabezpieczającym przed włamaniem, powinien przynajmniej zwrócić uwagę na to, czy zamek wyposażony jest w wielokrotne ryglowanie.

Izolacyjność cieplna zewnętrznych drzwi stalowych

Ten, kto decyduje się na kupno nowych zewnętrznych drzwi stalowych, powinien patrzeć nie tylko na ich wygląd, ale także na właściwości termoizolacyjne. Drzwi o wysokiej izolacyjności cieplnej są przyjazne dla portfela, ponieważ zapobiegają stratom ciepła w mieszkaniu. Cienkie i dobrze przewodzące ciepło materiały, szpary w budynku i wbudowany otwór na listy pozwalają ciepłu wydostać się szybciej na zewnątrz. Decydujący jest tutaj współczynnik przenikalności cieplnej, w skrócie współczynnik UD drzwi. Im mniejsza jego wartość, tym lepsza izolacyjność cieplna.

Wygląd zewnętrznych drzwi stalowych

Jeśli do wejścia do domu dociera niewystarczająca ilość światła, zalecamy wybór drzwi stalowych z przeszkleniem. Szeroki wybór kolorów oraz bogata oferta elementów wyposażenia dodatkowego sprawią, że drzwi będą miały w sobie „coś wyjątkowego”. Kto ceni sobie jednolitość, może wybrać drzwi stalowe dopasowane stylistycznie do bramy garażowej. Z kolei jeśli ważny jest nowoczesny wygląd, zalecany jest zakup drzwi z pełną płytą. Jest ona zintegrowana z profilem skrzydła, dzięki czemu drzwi robią niesamowite wrażenie.

Poproś o kontakt!

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie.

BIURO SŁUPSK

59 842 96 33

BIURO KOSZALIN

787 870 999

GODZINY PRACY

9:00-17:00, sobota 9:00-13:00