W codziennym życiu często chodzimy „na skróty”. Lubimy wszelkiego rodzaju udogodnienia i komfortowe rozwiązania. Zwłaszcza w domu. Dlatego planując zakup bramy garażowej, nie można zapomnieć o odpowiednio dobranym napędzie, który ułatwi codzienne parkowanie w garażu.

Przede wszystkim brama garażowa musi być bezpieczna, energooszczędna i estetyczna. Nie zapominajmy jednak o funkcjonalności i wspomnianej wcześniej wygodzie.

Wyobraź sobie, że drogę do domu pokonujesz tzw. suchą stopą. Przy naszym kapryśnym klimacie, to duże udogodnienie. Segmentowa brama garażowa z dopasowaną automatyką to rozwiązanie dla osób, które nie lubią marznąć, moknąć, chodzić po kałużach lub po prostu cenią udogodnienia. Zdalnie sterowana brama garażowa to marzenie każdego kierowcy!

Nowoczesne napędy do bram są niedrogie, a przy tym wytrzymałe i estetyczne. Jaki napęd do bramy wybrać? Najlepiej STARCUS – napęd dedykowany do produktów KRISPOL. Posiadają takie funkcje jak: podświetlenie LED, funkcja automatycznego zamknięcia, możliwość podłączenia fotokomórek, blokada przypadkowego zamknięcia bramy, czy płynna regulacja siły nacisku.

Od 18.06.2019 do 8 lipca 2019 roku napędy STARCUS dostępne są obniżonych cenach detalicznych zgodnie z cennikiem promocyjnym:

STARCUS K06 / K10 z łańcuchem – cena detaliczna wynosi 399zł netto*

STARCUS K06 / K10 z paskiem – cena detaliczna wynosi 449zł netto*

*cena napędu STARCUS przy zakupie z dowolną bramą segmentową KRISPOL

Proponujemy dwa rozwiązania do wyboru – model z łańcuchem lub z paskiem.

Zapytaj Doradcę – zadzwoń 787 870 999 (Bolesławice k. Słupska), 787 870 999 (Koszalin).
Dowiesz się który napęd będzie najlepiej dopasowany do wagi i wymiarów Twojej bramy.

Promocja dostępna w Salonach MEGA

Regulamin promocji