Kim są MISTRZOWIE OSZCZĘDNOŚCI? Rozpoznasz ich po badawczym przeglądaniu wszystkich portali budowlanych, kanałów dla inwestorów na Youtubie czy porównywaniu wielu ofert. To osoby, które nawet na sobotnim spotkaniu z przyjaciółmi mówią tylko o swojej budowie, radzą się sąsiadów, szwagra, a nawet teścia. Mistrzowie oszczędności chcą kupić w dobrej cenie, ale zależy im na jakości i gwarancji spokoju. To budujący, tacy jak Ty!

KRISPOL przychodzi z jesienną pomocą. Od 21 października do 25 listopada KRISPOL uruchamia specjalną promocję, która pomoże zamknąć stan surowy budowy przed nadejściem zimy i pozwoli zmniejszyć wydatki na zakup okien, rolet i bram garażowych. Mistrzowie oszczędności na pewno znajdą tu coś dla siebie.

1. MISTRZOWSKIE OKNA:

Bardzo ciepłe okna PVC i ALUMINIOWE, dzięki ofercie 3 szyba za połowę ceny.

To gratka zwłaszcza dla klientów planujących domy energooszczędne, gdyż okna z 3-szybami osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła. Charakteryzują się też one wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, co sprawia, że okna zawsze będą wyglądać jak nowe. Niezależnie od tego, czy wybierzesz okna PVC, czy okna aluminiowe, 3 szybę otrzymasz 50% taniej. Dotyczy to również drzwi tarasowych HST oraz konstrukcji typu PSK. Bez ograniczeń gabarytowych. Z możliwością miksowania systemów PVC i Aluminium na jednej budowie.

2. MISTRZOWSKIE ROLETY AUTOMATYCZNE:

Napęd do rolet STARCUS mechaniczna krańcówka kosztuje teraz tylko 99 zł netto.

Nie ma wątpliwości, że rolety automatyczne stały się już standardem. Inwestorzy decydują się na ich montaż z chęci dodatkowej ochrony swojego domu przed włamaniem, inni widzą w nich rozwiązanie dla niezwykle głośnej okolicy, a jeszcze inni chcą dodatkowo wyizolować wnętrze. Rolety zewnętrzne są doskonałym sposobem na zatrzymanie ciepła w domu. Rolety zewnętrzne na okna to zakup, który się opłaci.

3. MISTRZOWSKIE BRAMY GARAŻOWE:

Automatyczna brama garażowa KRISPOL z napędem STARCUS z łańcuchem kosztuje teraz tylko 399 zł netto, a z paskiem 449 zł netto.

Segmentowa brama garażowa z dopasowaną automatyką to obowiązkowy zakup dla osób, które nie lubią marznąć, moknąć, chodzić po kałużach lub po prostu cenią sobie wygodę. Zdalnie sterowana brama garażowa to marzenie każdego kierowcy! Wyobraź sobie, że drogę do domu pokonujesz tzw. suchą stopą. Przy naszym kapryśnym klimacie, to duże udogodnienie. Brama garażowa z zamontowaną automatyką zapewni komfortową obsługę bez wychodzenia z auta. Nowoczesne napędy do bram marki STARCUS są niedrogie, a przy tym wytrzymałe i estetyczne. Posiadają takie funkcje jak: podświetlenie LED, funkcja automatycznego zamknięcia, możliwość podłączenia fotokomórek, blokada przypadkowego zamknięcia bramy, czy płynną regulację siły nacisku.

Promocja obowiązuje od 21 października do 25 listopada 2019 r.

Zadzwoń:  787 870 999 (salon Bolesławice k. Słupska) lub 787 870 999 (salon Koszalin)

dowiedz się więcej i zamów okna w atrakcyjnej cenie!