Ogrodzenia Konsport

Najwyższej jakości systemy ogrodzeń, które wyróżnia
unikatowy design i niezwykła wytrzymałość

W ofercie proponujemy nowoczesne i funkcjonalne ogrodzenia oraz bramy firmy Konsport – produkty charakteryzuje atrakcyjna stylistyka połączona z wysoką jakością. Ponadto istnieje możliwość dopasowania odpowiedniej bramy wjazdowej, idealnie wkomponowanej w projekt ogrodzenia. Dostępne są różnego rodzaju rozwiązania, takie jak ogrodzenia i bramy sztachetowe, żaluzyjne czy modele wycinane laserowo. Oprócz tego do wybranych realizacji chętnie doradzimy automatykę do bram. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowy opisem poszczególnych projektów.

Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych prowadzi do uzyskiwania produktów z gwarancją najwyższej jakości.

RODZAJE OGRODZEŃ
KONSPORT

Ogrodzenia sztachetowe

Wyróżniają się wyjątkową estetyką oraz niepowtarzalnym stylem, który pasuje zarówno do nowoczesnej architektury, jak i tradycyjnego budownictwa. Zestawienie wysokiej jakości materiałów oraz profesjonalnego projektu sprawia, że ogrodzenia sztachetowe zachowują spójność linii i są wizytówką każdego domu. Charakter wzoru zapewnia prywatność i dyskrecję użytkownika.

Ogrodzenia żaluzyjne

Przęsło to potocznie nazywane jest żaluzją ze względu na charakterystyczne ułożenie sztachet. Model PS 004 zyskuje na popularności, dzięki nietypowej i nowoczesnej stylistyce, która idealnie komponuje się ze współczesną architekturą.

Ogrodzenia palisadowe

Klasyczny charakter i kształt, prostota form, a przy tym niemal nieograniczone możliwości. Ta wzorcowa koncepcja, w połączeniu z oryginalną kolorystyką, podkreśli styl zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej architektury.

Ogrodzenia palisadowe stylizowane

Drewno jest jednym z najbardziej efektownych elementów wykończeniowych. Nowa seria ogrodzeń KONSPORT została zainspirowana tym materiałem. Jest to odpowiedź na rosnące zainteresowanie na wytrzymałe oraz spektakularne ogrodzenia. Systemy ogrodzeniowe idealnie imitują naturalne drewno.

Ogrodzenia wycinane laserowo

Model PB001 to zupełna nowość w kanonie modeli firmy KONSPORT. Ogrodzenie to nada niepowtarzalnego charakteru nowoczesnym budynkom. Wzór jest wypalany precyzyjnym laserem.

Ogrodzenia XPS

XPS (ekstrudowana pianka polistyrenowa) to nowoczesny materiał budowlany wykorzystywany na całym świecie. Pianka wyróżnia się jednorodną, zamknięto komórkową strukturą. Główną cechą XPS jest połączenie niebywałej lekkości oraz wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, materiał XPS jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ spieniany jest dwutlenkiem węgla.

Gabiony

Gabiony idealnie nadają się do wykonania całych ogrodzeń lub pojedynczych elementów. Najczęściej wykorzystywane są jako zamiennik do tradycyjnej podmurówki lub słupków. Gabiony KONSPORT to ciekawy sposób na otoczenie ogrodu.

Poproś o kontakt!

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie.

BIURO SŁUPSK

BIURO KOSZALIN

GODZINY PRACY

9:00-17:00, sobota 9:00-13:00