Zima jest dobrym czasem na podjęcie decyzji dotyczących stolarki otworowej. Oferty są już zaktualizowane o nowości, a ceny nie są jeszcze tak wygórowane, jak wiosną, kiedy rozpoczyna się intensywny sezon budowlany. Firma KRISPOL uruchomiła specjalną promocję dla Inwestorów i proponuje okna i bramy rekomendowane przez ambasadora marki.

Rekomendacja znajomych czy bliskich jest dla nas często dużo ważniejsza i bardziej wiarygodna niż materiały promocyjne, które wpadają nam w dłonie w każdym salonie sprzedaży. Zanim podejmiemy kluczowe na budowie decyzje, chcemy uniknąć błędów, często też zaoszczędzić, czy wybrać zaufanych fachowców. Okna FEN i bramy garażowe marki KRISPOL zostały zarekomendowane przez Łukasza Piszczka, prywatnie czynnego inwestora.

W zimowej promocji można nabyć wysokiej jakości okna FEN – zarówno PVC, jak i aluminiowe z ciepłą ramką gratis. To ważny element okna, gdyż odpowiada za redukcję efektu skraplania się pary wodnej na szybach oraz polepsza współczynnik przenikania ciepła Uw o dodatkowe 10%. Inwestorzy mają też okazję zakupić bramę garażową z napędami STARCUS w niskiej cenie. W zestawie znajdują się również ergonomiczne piloty w nowoczesnym designie, to sprawdzone rozwiązanie, polecane i wybierane przez innych Inwestorów.

Promocja trwa do 20 lutego 2020. Zapraszamy do kontaktu z salonami MEGA w celu poznania szczegółów.