Najlepsze produkty dla Twojego nowego domu lub domu, który zamierzasz modernizować.

Prezentujemy pierwszą w tym roku promocję dla produktów z serii HOME. Ciepłe, komfortowe i bezpieczne okna, bramy, rolety i drzwi SOLANO z atrakcyjnymi rabatami i cenami detalicznymi.

Oferta promocyjna dla okien i drzwi wspiera termomodernizację budynków jednorodzinnych oraz budowlaną ulgę termomodernizacyjną – dwa projekty rządowe, które zostały uruchomione w styczniu. Dowiedz się więcej…

Promocja obowiązuje od 21 stycznia do 24 lutego 2019.
O szczegóły zapytaj pod telefonem: 662 267 777 lub 604 063 033

Okna klasy Premium

Eleganckie i trwałe okna z podwójnym uszczelnieniem, o bardzo korzystnych dla okien tej klasy współczynnikach izolacyjności termicznej i akustycznej. Dzięki funkcjonalnym dodatkom bez trudu dopasujesz okna i drzwi tarasowe do twoich wymagań.
Pamiętaj o możliwości wykonania okien w jednolitej kolorystyce lub okleinowania tylko od strony zewnętrznej.

Promocją objęte są wszystkie modele okien PVC i okien ALUMINIOWYCH. Do każdego zakupionego okna, ciepłą ramkę otrzymasz GRATIS!

Ciepła ramka odpowiada za redukcję efektu skraplania się pary wodnej na szybach oraz polepsza współczynnik przenikania ciepła Uw o dodatkowe 10%. Jest nieodłącznym elementem nowoczesnego okna.

Personalizowane aluminiowe drzwi SOLANO

Eleganckie, uniwersalne, trwałe. Linia SOLANO marki KRISPOL jest odpowiedzią na najnowsze trendy architektoniczne.

Solidne drzwi wejściowe SOLANO od lat są wizytówką wielu domów w całej Europie. Architekci cenią je za design, inwestorzy za parametry techniczne i bezpieczne rozwiązania, nie bez przyczyny mówi się o nich “drzwi przyszłości”.

Produkty z kolekcji SOLANO zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta, a ich ostateczny wygląd zależy od inwencji inwestora. Bogata oferta dekorów oklein, a także możliwość malowania strukturalnego oraz w kolorach RAL tworzą niemal nieograniczone możliwości kompozycyjne.

Teraz zamówisz drzwi SOLANO z rabatem 20%.

Zamów okno w pakiecie z roletą

Ogromnym atutem rolet zewnętrznych są doskonałe właściwości termoizolacyjne, które docenimy w szczególności zimą. Pozwalają one ograniczyć wydatki związane z ogrzewaniem domu. Przestrzeń między oknem a opuszczoną roletą tworzy izolację cieplną, czyli tzw. poduszkę powietrzną. W rezultacie ciepło zostaje wewnątrz budynku, co wymiernie przekłada się na wysokość rachunków, obniżając wydatki na ogrzewanie nawet o 10-15%. Przy dużej liczbie zimowych miesięcy w naszym klimacie, aspekt izolacji cieplnej jest szczególnie istotny. Ponadto rolety zewnętrzne lepiej chronią przed hałasem, co docenią zwłaszcza mieszkańcy dużych miast.

Aby wygodnie sterować roletą niezbędny jest dopasowany do niej napęd.
W naszej promocji, oferujemy Państwu wydajny napęd roletowy STARCUS z mechaniczną krańcówką w cenie 109 zł netto.

Inwestorom poszukującym wygody, spodoba się niska cena napędów STARCUS do bram!

Brama napędzana nowoczesną i komfortową automatyką STARCUS, to gwarancja oszczędności czasu na co dzień. W estetycznych obudowach ukryliśmy wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych – wystarczy jeden przycisk, aby wprawić w ruch bramę garażową.

Przy zakupie dowolnej bramy garażowej napędy STARCUS w niższej cenie:

STARCUS K06 z łańcuchem za 359 zł netto
STARCUS K06 z paskiem za 409 zł netto
STARCUS K10 z łańcuchem za 459 zł netto
STARCUS K10 z pakiem za 509 zł netto

  • napęd K06 o mocy 600N do bram garażowych o powierzchni 8 m²
  • napęd K010 o mocy 1000N do bram garażowych o powierzchni 14 m²
  • wbudowany odbiornik radiowy
  • podświetlenie LED
  • funkcja automatycznego zamknięcia
  • możliwość podłączenia fotokomórek
  • blokada przypadkowego otwarcia bramy
  • płynna regulacja siły nacisku