W salonach MEGA dostępna jest nowa promocyjna oferta KRISPOL.

Pierwsza w ofercie HOME stolarka aluminiowa FEN86A to odpowiedź na coraz silniejszy trend architektoniczny, w którym królują wielkie przeszklenia i nietypowe konstrukcje.

Do największych zalet stolarki aluminiowej należy imponująca trwałość oraz możliwość tworzenia wielkogabarytowych konstrukcji.

Uwolnij wyobraźnię podczas projektowania wymarzonego domu. Nie ograniczaj się do standardowych rozwiązań, po prostu skorzystaj z możliwości jakie oferuje stolarka aluminiowa.

Jeśli w codziennym życiu cenią Państwo naturę, warto zaprosić ją do domu. W systemie FEN86A HST nawet jedno skrzydło może mieć szerokość 3,3 metra. W przypadku drzwi tarasowych HST, można zaplanować szklaną ścianę o szerokości nawet do 12 metrów, a to z pewnością odmieni Państwa spojrzenie na świat.

Naszym celem jest przekonanie Inwestorów do nowoczesnych rozwiązań aluminiowej. Do końca lipca ogłaszamy promocję, w której stolarka aluminiowa FEN86A dostępna jest z 25% rabatem detalicznym.

KRISPOL oferuje pełną swobodę aranżacyjną. To od Inwestora zależy jaki produkt finalnie wybierze do projektu swojego domu w myśl zasady „Zrób to po swojemu”. Dzięki okleinowaniu stolarki aluminiowej, mogą Państwo dowolnie łączyć i miksować stolarkę aluminiową ze stolarką PVC na jednej budowie.

Szeroka paleta kolorystyczna oraz opcja Bikolor pozwoli spersonalizować komplet stolarki: okna, drzwi tarasowe, żaluzje fasadowe, rolety, drzwi oraz bramy, bez znaczenia z jakiego materiału zostały wykonane.

Zapraszamy do naszych salonów w Bolesławicach koło Słupska i w Koszalinie!

Wyraź swój charakter. Skorzystaj z okazji.

Promocja obowiązuje od 01.07.2019 do 31.07.2019 r.