Wiosna to czas kiedy startuje wiele budów. Inwestorzy, którzy są już na etapie poszukiwań stolarki mogą teraz skorzystać ze specjalnej oferty firmy KRISPOL.

Promocja obowiązuje od 24.04.2019 – 15.05.2019 r. W każdym kolejnym tygodniu rabat na segmentowe bramy garażowe z prowadzeniem E, będzie niższy. Zdecydowani klienci mogą liczyć na preferencyjne ceny na ten topowy produkt marki. W pierwszym etapie promocji bramę będzie można zakupić z 25-procentowym, w kolejnych etapach rabat będzie pomniejszony kolejno o 5-procent w każdym nowym tygodniu. To dobra wiadomość dla osób podejmujących szybkie decyzje.

Bramy VENTE Classic E to świetne rozwiązania dla garaży wolnostojących lub w bryle budynku, jedno- lub dwustanowiskowych. Występują w wymiarze do 2,5m wysokości oraz do 3m szerokości z postępem co 1mm. Zostały dobrze zaprojektowane i posiadają 5-letnią gwarancję.

Zapraszamy do kontaktu z salonami MEGA w celu skorzystania z zakupu na warunkach promocyjnych!

ETAP I: 24.04 – 01.05.2019

W tym tygodniu zdecydowani oszczędzają aż 25% przy zakupie segmentowych bram garażowych VENTE Classic E.
Twoja inwestycja rośnie w zadziwiającym tempie, a może już od dawna planujesz wymianę swojej starej bramy? To dobry moment na zaufanie marce KRISPOL. Nie zwlekaj z decyzją, umów się na wizytę w salonie i spersonalizuj swoją wymarzoną bramę.

ETAP II: 02.05 – 09.05.2019

W tym tygodniu zdecydowani oszczędzają 20% przy zakupie segmentowych bram garażowych VENTE Classic E.
Nadal zastanawiasz się czy to dobry moment na zakup bramy garażowej? Nie martw się, masz jeszcze szansę na zakup w preferencyjnej cenie bramy, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, umów się na rozmowę w

ETAP III 10.05 -17.05.2019

W tym tygodniu zdecydowani oszczędzają 15% przy zakupie segmentowych bram garażowych VENTE Classic E.
Przeanalizowałeś oferty, już wiesz jaką bramę zamówisz. Mamy świetną informację – kupisz ją taniej o 15%. Bądź nowoczesny i oszczędny.