Automatyka Came

Nowoczesne napędy do bram przemysłowych i garażowych

W starannie zaprojektowanych, estetycznych obudowach ukryte są silne mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych.

Rozwiązania do bram przemysłowych

Modele Cbx pracujące napięciu trójfazowym 230V, 24V i 230-400V oferują innowacyjne kombinacje sprawdzające się także przy zarządzaniem przejazdami w rezydencjach i w osiedlach mieszkaniowych.

Automatyka do bram przesuwnych

Dzięki gamie siłowników do bram przesuwnych firmy CAME wszelkie pomysły dotyczące domowego komfortu urzeczywistnią się w sposób automatyczny. Wszystkie czynności staną się prostsze, spontaniczne, natychmiastowe, a ich sterowanie odbywać się będzie w warunkach maksymalnej kontroli i bezpieczeństwa. Zapomnijcie o uciążliwym wychodzeniu z samochodu, zapomnijcie o deszczu i zimnie, o męczącym otwieraniu często nielekkich skrzydeł bramy.

Automatyka do drzwi garażowych

Wygodny wjazd do garażu: dzięki gamie siłowników do bram wahadłowych i sekcyjnych wszelkie pomysły dotyczące domowego komfortu urzeczywistnią się w sposób automatyczny. Zapomnijcie o uciążliwym wychodzeniu z samochodu, zapomnijcie ciemnych podziemnych parkingach, o męczącym otwieraniu często nielekkich drzwi. Wszystkie czynności staną się prostsze a ich sterowanie odbywać się będzie w warunkach maksymalnej kontroli i bezpieczeństwa.

Zobacz pełną ofertę automatyki Came
Poproś o kontakt!

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie.

BIURO SŁUPSK

59 842 96 33

BIURO KOSZALIN

787 870 999

GODZINY PRACY

9:00-17:00, sobota 9:00-13:00