Drzwi stalowe płaszczowe

Wybór drzwi wejściowych, to bardzo ważny moment podczas budowy lub remontu ponieważ są one wizytówką naszego domu i służą nam latami.

Stal to materiał dużo bardziej odporny na czynniki atmosferyczne niż drewno. Kolejnym czynnikiem przemawiającym za zakupem drzwi stalowych jest cena.

DRZWI STALOWE WIKEND

Budowa drzwi:

DRZWI STALOWE POLSTAR

KOLEKCJA GALAXY

Galaxy to wyjątkowa kolekcja modeli o niepowtarzalnym i nowoczesnym wzornictwie, podkreślonym zaokrągleniami w linii szkła, inoxów lub tłoczeń. Większość z tych modeli dopiero wchodzi na rynek co pozwala cieszyć się ich unikalnością. Dedykowane dla osób, które cenią odważny design i nie boja się eksperymentów.

Model Pegasus

To śmiałe, odważne wzornictwo, które szybko zdobywa popularność na rynku. Charakteryzuje się dużym przeszkleniem dostępnym w dwóch dedykowanych wariantach: lustro weneckie lub szyba piaskowana z motywem. Uwagę zwracają dwie różne szerokości ramki inox podkreślające wyjątkowość tego modelu.

KOLEKCJA HORIZON

Horizon to modele drzwi o uniwersalnym charakterze i prostym wzornictwie, które sprawdza się w każdym wnętrzu. Modele są popularne na rynku od dłuższego czasu. Dedykowane są dla osób które lubią tradycyjne wzornictwo oraz cenią funkcjonalne rozwiązania rozwiązania, które dobrze sprawdzają się w domu.

Model Magellan

Charakteryzuje się minimalistycznym prostokątnym przeszkleniem w nowoczesnej ramce inox. Dzięki zastosowaniu wyjątkowego motywu na szkle nabiera swojej unikalności. Występuje również w wariancie z uniwersalnym lustrem weneckim i doskonale prezentuje sie z dedykowaną antabą.

Poproś o kontakt!

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie.

BIURO SŁUPSK

59 842 96 33

BIURO KOSZALIN

94 343 25 71

GODZINY PRACY

9:00-17:00, sobota 9:00-13:00