Drzwi stalowe płaszczowe

Elegancja, wygoda i odpowiednia izolacja pomieszczeń – to wszystko można otrzymać jednocześnie, wybierając drzwi stalowe płaszczowe z naszej oferty. Dzięki swojej uniwersalności i niezawodności sprawdzą się w każdych warunkach. Wśród wielu wariantów konstrukcji i kolorów każdy znajdzie coś dla siebie!

Szereg zalet wyróżniających oferowane produkty wynika z parametrów zapewnianych przez standardowe wyposażenie drzwi ECO. Stalowe, płaszczowe modele zostały wykonane z materiałów gwarantujących doskonałą izolację. Dostarczane przez nas wyroby czołowych wytwórców cechuje dbałość o detale i zastosowanie nowatorskich rozwiązań, dzięki którym bez trudu można znaleźć idealne rozwiązania do każdego wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną w sklepie internetowym ofertą niezwykle atrakcyjnych towarów!

DRZWI STALOWE WIKEND

Budowa drzwi:

drzwi stalowe normal - MEGA BRAMY
Drzwi stalowe optimum - MEGA BRAMY
Drzwi stalowe premium - MEGA BRAMY
drzwi stalowe termoprestizlux - MEGA BRAMY

DRZWI STALOWE POLSTAR

Drzwi stalowe Pegasus - MEGA BRAMY

KOLEKCJA GALAXY

Galaxy to wyjątkowa kolekcja modeli o niepowtarzalnym i nowoczesnym wzornictwie, podkreślonym zaokrągleniami w linii szkła, inoxów lub tłoczeń. Większość z tych modeli dopiero wchodzi na rynek co pozwala cieszyć się ich unikalnością. Dedykowane dla osób, które cenią odważny design i nie boja się eksperymentów.

Model Pegasus

To śmiałe, odważne wzornictwo, które szybko zdobywa popularność na rynku. Charakteryzuje się dużym przeszkleniem dostępnym w dwóch dedykowanych wariantach: lustro weneckie lub szyba piaskowana z motywem. Uwagę zwracają dwie różne szerokości ramki inox podkreślające wyjątkowość tego modelu.

Drzwi stalowe Magellan - MEGA BRAMY

KOLEKCJA HORIZON

Horizon to modele drzwi o uniwersalnym charakterze i prostym wzornictwie, które sprawdza się w każdym wnętrzu. Modele są popularne na rynku od dłuższego czasu. Dedykowane są dla osób które lubią tradycyjne wzornictwo oraz cenią funkcjonalne rozwiązania rozwiązania, które dobrze sprawdzają się w domu.

Model Magellan

Charakteryzuje się minimalistycznym prostokątnym przeszkleniem w nowoczesnej ramce inox. Dzięki zastosowaniu wyjątkowego motywu na szkle nabiera swojej unikalności. Występuje również w wariancie z uniwersalnym lustrem weneckim i doskonale prezentuje sie z dedykowaną antabą.

Drzwi stalowe dopasowane do potrzeb

Wybór najlepszych drzwi do domu, biura czy zakładu pracy wymaga poświęcenia czasu na znalezienie wariantów zapewniających dobrą izolację oraz trwałość przez wiele lat. Dbając o zadowolenie naszych klientów, oferujemy wyłącznie modele spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Płaszczowe, stalowe konstrukcje, które można znaleźć w naszym asortymencie, to gwarancja bezpieczeństwa, energooszczędności i wytrzymałości, jakiej bez wątpienia każdy oczekuje. Najwyższą jakość i korzystne ceny można znaleźć właśnie u nas!

Niezawodne płaszczowe drzwi stalowe

Decydując się na zakup zewnętrznych lub wewnętrznych płaszczowych stalowych drzwi, warto zwrócić uwagę na ich wszechstronne zastosowanie oraz parametry sprawiające, że są tak chętnie wybierane przez wielu klientów. Zarówno warianty pełne, jak i te z przeszklonym skrzydłem wyposażone są w stalową ościeżnicę z kształtowników profilowanych, dzięki której oferowany produkt sprawdza się niezawodnie przez wiele lat. Za trwałość i solidność odpowiadają materiały najwyższej jakości oraz nowoczesna technika produkcji.

Dzięki zastosowaniu szczelnej izolacji możliwe jest zapewnienie komfortu termicznego wewnątrz oraz skuteczna ochrona przed hałasami dobiegającym z zewnątrz. Pozwala to stworzyć wygodne miejsce do pracy lub wypoczynku. Dzięki swojej uniwersalności i niezawodności zarówno drzwi jednoskrzydłowe zewnętrzne, jak i dwuskrzydłowe stalowe płaszczowe doskonale sprawdzają się w budynkach publicznych. Już dziś zapraszamy do składania zamówień!

Poproś o kontakt!

Zostaw swoje dane – oddzwonimy do Ciebie.

BIURO SŁUPSK

BIURO KOSZALIN

GODZINY PRACY

9:00-17:00, sobota 9:00-13:00